What's new
Nozomi - Japanese Video Arcade Heaven

Welkom bij Nozomi! Hou je van arcade, shmups, candy cabs, racing cabinets, rhythm, puzzle, maffe of fighting games? Maak gratis een account aan en praat mee met andere liefhebbers over games, hardware, events, repairs, imports en alles wat de arcade community bijzonder maakt.

ZiEk's Game Hoekje.

Die rockman 7 is echt wreed, mooie aankopen Ziek!
Hoe is megaman x3 eigelijk?(namelijk nooit gespeeld :oops: )
 
ah jah die is wel ok meteen met Z heen en weer, nog niet veel gespeld ik was mijn adaptor kwijt :/ zal hem nog eens doen maar vond gewoon X beter op het moment (weet iemand hoe ik die spin kill ?)

jij begint ook leuke titels te boeken mighty, zelf wil ik meer op snes serries afmaken werken.

Bijvoorbeeld: mortal kombat 3 pal compleet en Super street fighter 2 pal compleet dan heb ik 8 van de top fighters :)
 
nergens geen tips over die baas op google?
heb x vroeger wel gespeeld maar dat is al lang geleden...
 
Zou best kunne geen zin om te googleen, btw digitale fotocameras zijn erg nice voor het opslaan van passwords zoals in megaman x en zow.

gamez2007007yd2.jpg


mijn nieuwe aanwinsten.

Megaman x met boekje daardoor 1 complete versie nu in mijn collectie en twee cart, zet hem wel te koop die losse megaman x.

Final Fight 3 pal versie, labe is wel fucked maar het kan erger en hij was niet duur.

Final fight 2 tjah ik weet niet zit hem nog te spelen 3 is wel stukken beter ook de muziek.

Pocky rocky 2 tjah ik ben gewoon zwak voor kikikakai.

Festers quest voor een vriend van me, na het zien van angry game nerds zijn revieuw hoef ik hem niet te spelen.

en een zapper voor een euro gevonden kon hem niet laten liggen, heb nu 3 zapper lol.
 
final fight 2 is imo de beste in de serie. megaman x...goeie herinneringen aan!
 
Mag me volgens mij diep schamen haha, want heb nooit echt Final fight 3 gespeeld.
Die Festers Quest heb ik vroeger ook grijs gespeeld 😉
 
DreamerNL":1y4zt2sq said:
final fight 2 is imo de beste in de serie. megaman x...goeie herinneringen aan!

nou nu final fight 2 uitgespeeld en ik vind hem zeker niet de beste uit de serrie, je kan niet een rennen :/ animaties zijn stug, als je pauze indruk en dan weer laat gaan krijg je een soort lagg, was cool om rolento tegen te komen maar toen ik goed keek zag de bitmap er erg lame uit, de muziek is ook maar saai en de eindbaas is echt saai echt steeds hetzelfde lameass patroon en dan echt teveel leven. Enigste is de art maar verder zitten niet eens coole cutscenes erin zoals bij deel 3, levels zien er wel cool uit en de map ziet er niet uit deel 1 had echt een coole map met kleurtjes, hier heb je wat vlaggetjes op een landkaart en ook nog het cliche van je reist de wereld door.

Mighty 3 moet je echt spelen die shit is echt cool, rennen, vette moves elke character andere moves, Guy pwned echt als een ninja, de muziek is cool, de endbosses zijn ook cool eerste level krijg je al meteen die grte politie dude uit deel 1 en er zitten cutscenes met verhaal. Wat wel jammer is dat het spel zo kort is daarom denk ik dat deel 1 toch we nicer is.
 
Yo yo schiet niet op, als ik mijn hoekje opruim maak ik wel een update.

Maar vandaag ben ik blij gemaakt door play asia, wou een hdmi en usb kabel voor cheap en toen had ik nog wat cash over en dacht aan een gokje te wagen met die shooter historica.

rtype008mn0.jpg


en ja hoor de ene die ik het liefst wou kreeg ik, was nog moelijk om te bouwen volgen mij hoort ie zow.
 
Heftig Ziek!
Ben benieuwd wanneer ik de mijne krijg, namelijk nog geen reactie gehad.
 
yooo ja man leuk dingeteje, binnen een week binnen, waarom duurt het zo lang bij jou dan ??? zeker gevraagd of je een hele set kon krijgen van ze :P
 
nee, maar volgens playasia pas in febuari leverbaar...strange.
 
lol ik denk dat dat de andere set is of een rerun, maar die oude hebben ze ook.

deze nu:

http://www.play-asia.com/paOS-13-71-93- ... -2fq1.html

deze in feb:

http://www.play-asia.com/paOS-13-71-92- ... -2f9n.html

Ze lijken wel hetzelfde lol, boeie ik ben blut maar moest wel een cheape hdmi kabel hebben voor me b-day, toen maar de rest van mijn paypal geld opgemaakt aan een usb kabel van 3 meter, twee ships (tweede is gradius ook erg blij mee) en een soundrop van bleach (Rukia random gehad die bakamoro zegt)
 
neogeo2008ho5.jpg


kleine update, mijn Neogeo rack zoumaar zeggen ;)

van links tot rechts:

neo pocket met SNK vs capcom

MVS:
Burning Fight
KOF 10th anniversary special 66++ bootleg
KOF99
Metalslug
en
KOF2003 complete kit.

Zooitje Mooks:
Capcom Design Works
Street Fighter Eternal Chalenge
All about Third Strike
KOF95
KOF96
KOF94
Samurai Spirits 4
All About SNK
SNK Draft and Design Works (Sorry Mighty, ik wou hem ook.)
The World of SNK Vol.1
The World of SNK Vol.2
SNK Illustrations
The Last Blade (Last Blade 2 mook met ook de moves van de end bosses)
en
Last Blade.

Losse shizzle op me AES games:
Sota Evil Ryu
Sota Shin Akuma
NeoGeo Memcard in plastic doosje.
Last Blade Koffie Moken
en
DotS van ghost n Goblins.

en nu me 20 AES games :):

Art of Fighting 2 jap
Alpha Mission 2 jap
Fatal Fury jap
Fatal Fury 2 jap
Fatal Fury Special jap
Fatal Fury 2 Euro of amerikaans
King of Fighters '94 jap
King of Fighters '95 jap
King of Fighters '96 jap
King of Fighters '98 jap
Last Blade jap
last Blade 2 jap
The Super Spy ieder geval niet jap
NAM-1975 jap
Ninja Combat jap
Magician Lord jap
Samurai Spirits jap
Samurai Spirits 2 jap
Samurai Spirits 3 jap
Sengoku weet ik ook niet zeker

veel herhaling maar wel wat nieuwe gezichten :)
 
nice shit ziek! die artbooks/mooks zijn awesome 8)

Perhaps een aparte gallerij waar iedereen zn artbooks inzet?
 
DreamerNL":2ng2mp0b said:
nice shit ziek! die artbooks/mooks zijn awesome 8)

Perhaps een aparte gallerij waar iedereen zn artbooks inzet?

Jah man zat er wel aaan te denken want die covers zijn nice, zal ik zeker doen maar weet nog niet wanneer.

Is ook wel cool om de mook bij de es game te hebben, laats bijna kunnen bieden voor de samurai spirits mooks

wanneer komt jou personelijke collectie man ?

ben wel benieuwed naar je aes spul en de mooks die jij hebt.
 
Duurde ff dreamer maar hier zijn ze dan, was nog wel een karwei om ze allemaal in een foto te krijgen en ik merk nu ook dat ik echt ruimte te kort heb.

mookznkci4.jpg


Famicom Namcot Mania: die hoesjes zijn echt te nice en zoms krijg je stickers :)

nacotmaniapf5.jpg
 
zeer zeker een mooie collectie mooks!! keep on going!
 
opeens wat arcade flyers zitten te kopen, mooie art van fighting games en andere arcade goodness.

kleine preview:

muchimuchiporkikea4uu8.jpg


a4 Muchi Muchi Pork met cheape Ikea lijstje eromheen.

Iemand die ook flyers spaart ? ga zo wat te ruil zetten bij sale forum.
 
Zelf ook bezig met flyers en had al gekeken bij je topic maar verkoop je ze ook gewoon?
 
Back
Top