What's new
Nozomi - Japanese Video Arcade Heaven

Welkom bij Nozomi! Hou je van arcade, shmups, candy cabs, racing cabinets, rhythm, puzzle, maffe of fighting games? Maak gratis een account aan en praat mee met andere liefhebbers over games, hardware, events, repairs, imports en alles wat de arcade community bijzonder maakt.

Wanted Sega system X Board

Abelientje

Credit Feeder
Hello i am a newby here on the forum. I love playing old video games on different platforms (amiga, arcade, consoles) Now i have bought an after burner from Sega but the sound is crap.... broken. I am looking for a replacement system x board. I wanna swap it with mine (i am not a soldering expert!!) so i can replace it with a working one with some payments from mine side. :) Who's gonna help me to enjoy the afer burner.
 
Ik ben van mening dat er een probleem op het bord zit. Hier was ik eigenlijk al door de verkoper op gewezen vandaar...... Had idd. Mask rom verwijderd met beter resultaat. Echt ben ik wat aan t kloten geweest en heb het erger gemaakt denk ik.... resultaat nog meer gekraak. Ik zoek dus nu maar een ander bord, kabinet is zeker waard.
 
He jou ken ik van Amigascene :)

Volgens mij zat je in de buurt zelfs in het noorden van nl.

Als je weet welke sound amp het is (typenr.) dan kan je die zo bestellen. Evt. een lading elco's die in het circuit zitten voor de audio er bij. Als je niet handig bent met de soldeerbout:Ik kan e.e.a. zo vervangen voor je, eproms branden ook geen probleem.

Zou zonde zijn (en duur) om het hele bord te gaan vervangen. Laat maar ff weten. (pm)
 
Ik ben nu aan het meten geweest... even in t kort: Na het verwijderen en terug plaatsen van de Yamaha YM2151 was mijn geluid helemaal dood. Ik heb dus ontdekt dat er toch drie baantjes beschadigd geraakt zijn althans ik kan ze niet op het bord herleiden. De overig pinnen vind ik allemaal terug verspreid over het PCB, dus die maken goed kontakt.

Mijn vraag wie kan mij vertellen waar de volgende pinnen wel contact moeten maken: het gaat om de volgende pinnen van de YM2151:

pin 6 RD pin 8 CT1 pin 9 CT2 (zie linkje)

http://www.dtech.lv/files_ym/ym2151.pdf

edit een duidelijk draadschema of layout van PCB ook erg welkom, zeer weinig over te vinden op het net en dat wat ik heb is bijna niet te lezen!
 
Zoals ik via de PM al zei, een foto v/d pcb in dat gebied zou helpen. (Met een schema van de chip komen we niet verder zo.)
 
Inmiddels een vervangend goed exemplaar weten te vinden. Wacht nog op binnenkomst :) Nu heb ik dus een Line Of Fire Sega (system X) over, echter zonder geluid...... maar ik weet zeker dat hier mensen zijn die dat weer klaar krijgen.....

Dus voor de liefhebber: PCB Line of Fire Sega (system X)

Bied maar via PM, gaat anders op MP......

edit: ja er is mee gerommeld zoals je dat noemen kan, beeld is perfect!!!
 
Mijn excuus.... Newbie :)

Ik dacht aan 50,00 inc. de gehele Rom set van LINE OF FIRE. Let op moet eerst het huidige bord overzetten maar voor de liefhebber kan die gereserveerd worden.
mvg
 
Back
Top