What's new
Nozomi - Japanese Video Arcade Heaven

Welkom bij Nozomi! Hou je van arcade, shmups, candy cabs, racing cabinets, rhythm, puzzle, maffe of fighting games? Maak gratis een account aan en praat mee met andere liefhebbers over games, hardware, events, repairs, imports en alles wat de arcade community bijzonder maakt.

simpele vraag over een tl-buis

  • Thread starter Thread starter Anonymous
  • Start date Start date
A

Anonymous

Guest
Dacht vandaag een vervangende tl-buis gekocht te hebben voor in mijn E2, eentje van 59 cm (Praxis). Echter, in de E2 zit er eentje van 58 cm!. Kortom: de nieuwe buis past niet.

Waar haal ik een passende buis?
 
Vergeet het maar Eric. Zocht toen ook een TL voor m'n E3 met dezelfde maat. Heb gegoogled tot ik omviel maar heb alleen maar Japanse en US shops kunnen vinden die niet aan EU leveren of gewoon te duur zijn incl. verzenden en zo. Je betaald dan om en nabij de USD 60,- voor een TL met daarnaast het risico van breuk schade met verzenden. Zou ik niet doen.

Wat ik heb gedaan is gewoon het hele armatuur eruit halen en aan beide kanten een halve CM vergroten/verzetten. Heb ik ook bij m'n toenmalige E3 gedaan en werkt perfect. Bij de E3 moest ik alleen maar 2 extra gaatjes in het armatuur boren aan iedere zijde. Heb je gelijk dat probleem voorgoed opgelost. :)
 
Thanks, had zelf ook al gegoogeld maar niets gevonden. Had dit antwoord dus wel verwacht. Nou ja, het is eigenlijk maar een kleine operatie. Bedankt voor de uitleg. :P
 
Back
Top