What's new
Nozomi - Japanese Video Arcade Heaven

Welkom bij Nozomi! Hou je van arcade, shmups, candy cabs, racing cabinets, rhythm, puzzle, maffe of fighting games? Maak gratis een account aan en praat mee met andere liefhebbers over games, hardware, events, repairs, imports en alles wat de arcade community bijzonder maakt.

Ruil Neo Geo AES Metal Slug 3

Johan

Credit Feeder
Gereserveerd

Ondanks het aandringen van mij vrienden, heb ik toch liever MVS spellen i.p.v. een dure AES spel van Metal Slug 3. Verkeerd in gebruikte goed werkende originele staat. Is de Japanse 1ste run versie en is compleet. Echter zonder zakje voor de handleiding. Sticker zit boven los vanwege het openmaken, maar is niet stuk.

Weet niet of ruilen hier mag, maar ik zoek o.a. Neo Geo MVS US Full Kits zoals Pulstar en Metal Slug 3 en X. Helaas vinden mij vrienden Shmups niets vandaar Metal Slug 3 en X. Tevens ben ik op zoek naar een mooi uitziende goed werkende Neo Geo AES stick.

Hoop, dat de foto's duidelijk zijn (is gemaakt op een iPad).

bl2ccjxjxwemc.jpg

sfdalzibjnec2.jpg

3jttcj9rll5nx.jpg

v9uyd0ubzgvl6.jpg

lapjqmb8cocuo.jpg

diauvuvndfwzx.jpg

0nmotufaeeobd.jpg

9xow1aktp7ygv.jpg

qkln0haggkoo7.jpg

qytq8dpkhl0z4.jpg

nyjqmyhupwdj7.jpg

gwurqeyzyj6q3.jpg
[/quote]
 
Metal Slug 3 is een geweldige spel voor de AES. Maar ik had te overgehaast gekocht eergisteren. Wilde eigenlijk de AES versie van Pulstar, maar hij wilde niet de cart openmaken. Ik heb iets met Pulstar, maar dat zal jullie wel begrijpen. Hoe moeilijker het spel, hoe groter de uitdaging. Heb dat ook bij Magician Lord, maar die is qua prijs nog redelijk.
 
Hoe gebruikelijk is het om AES carts open te maken? Bij MVS gebeurt dat veel omdat er veel bootlegs in omloop zijn. Ik zou mijn AES carts ook niet open willen maken; het label gaat er dan gewoon aan.
 
Dat open maken begrijp ik wel er zijn veel conversions in
Omloop als je het voorzichtig doet is er weinig aan de hand
 
Met mijn handen, je begint links onder en je gaat met de klok mee. Voor mijn is hèt nu op gevoel en ga eerst op het gewicht af. Koop eerst een goedkoper AES spel en ga erop oefenen met je handen. Conversions komt helaas te vaak voor en vind het zeer verdacht als je dure AES spellen niet nakijkt of het echt is. Als je rustig openmaakt, dan gaat de sticker niet scheuren. Originele SNK stickers zijn dik en kunnen wat hebben.

Je moet gewoon durven en het openmaken is je goed recht vooral de duurdere AES spellen.
 
Johan":3ayze48y said:
Met mijn handen, je begint links onder en je gaat met de klok mee. Voor mijn is hèt nu op gevoel en ga eerst op het gewicht af. Koop eerst een goedkoper AES spel en ga erop oefenen met je handen. Conversions komt helaas te vaak voor en vind het zeer verdacht als je dure AES spellen niet nakijkt of het echt is. Als je rustig openmaakt, dan gaat de sticker niet scheuren. Originele SNK stickers zijn dik en kunnen wat hebben.

Je moet gewoon durven en het openmaken is je goed recht vooral de duurdere AES spellen.

Je kunt het ook aan het insert en manual zien of het een conversie is. Ik heb een slug 1 aes conversie en slug 2,3 en x origineel.
 
Vroeger kon je dat snel waarnemen, maar nu maken ze het wel echt sprekend op elkaar. Je kan het echt waarnemen als je de SNK PCB's onder ogen ziet. Liever een sticker, die aan de bovenkant iets los zit, dan de onzekerheid van een conversie. Wil zelf 100% zekerheid en om die reden vertrouw ik de AES versie's niet. Ga nu alleen voor de MVS spellen.

Op eBay zie je de dure AES spellen verdacht mooi en nieuw uit voor een oud spel uit de jaren 90.
 
Regel 1 van aes collecting: nooit iets uit frankrijk of spanje kopen tenzij je echt zeker weet met wie je te maken hebt. Frankrijk staat bekent om de enorme hoeveelheid bootleg/conversions van aes games.
 
Ik vind dit echt altijd mooie topics (NeoGeo card topics). Losgeschroefde cards. Printplaten op de foto. Op AO ook altijd. allerlei vragen over de pinnetjes etc. Vooral omdat ik er nooit ingedoken ben. Komt dit best vreemd over. Dit is ook vooral met de NeoGeo games. Zal veel rommel in omloop zijn. Dat snap ik
Maar zijn die bootlegs echt zo zo slecht? Of is het meer dat ze bootlegs aanbieden voor een overpriced orginele?En dat daardoor dit hele schroef je card los als je hem verkopen wil gebeuren gestart???

Misschien omdat ik een 165in1 had, en dat prima vond.


MAARRRR Niemand hier die deze card wil???? Dat verbaast mij gewoon.
 
Heb mijn aangeboden AES spel van Metal Slug 3 in Duitsland gekocht. Je had zijn gezicht moeten zien, toen ik de cart voor zijn ogen open maakte. Had voor mijn gevoel teveel betaald, maar dat gezicht was al de moeite waard. Wilde de rest van zijn AES verzameling nakijken, maar hij stond met stomme verbazing naar mijn te kijken. En mij vrienden kwamen niet bij van het lachen. Nog een paar uur met zijn AES spellen gespeeld en heb voor de zekerheid volledig Metal Slug 3 uitgespeeld.

Onvergetelijke leuke dag gehad, maar wel 1280 euro ervoor betaald. Het spel verkeerd in goede werkende staat en was de keus snel gemaakt. Wil het nu ruilen voor MVS spellen want wil volgend jaar toch twee SNK Neo 29 Cabinets.
 
Johan":z3bj3ilc said:
heb voor de zekerheid volledig Metal Slug 3 uitgespeeld.
Want, je wilde weten of je geen crashes of bugs tegen kwam ofzo? Haha! Dan moet je wel heel wat meer doen dan alleen de game uitspelen ;)

Johan":z3bj3ilc said:
Onvergetelijke leuke dag gehad, maar wel 1280 euro ervoor betaald. Het spel verkeerd in goede werkende staat en was de keus snel gemaakt. Wil het nu ruilen voor MVS spellen want wil volgend jaar toch twee SNK Neo 29 Cabinets.
Ik hou de AES prijzen helemaal niet meer bij de laatste jaren, maar 1280 euro? WHAT THE FUCK!? Ik ben blij dat ik geen AES (meer) verzamel.

SNK Neo 29 cabs zijn intussen ook redelijk moeilijk te krijgen trouwens. Als je ze tegenkomt zijn ze in ieder geval goed aan de prijs.
 
Had niet meer, dan 1000 euro op zak en bij mij vrienden de resterende 280 euro geleend. Vind het zelf ook een grote uitgave en heb erbij neergelegd. Volgende keer neem ik niet mij vrienden mee.

Ja, de SNK Neo 29 zijn moeilijk te krijgen. Maar voor twee tegelijk, misschien voor een leuke redelijke prijs. Moet nog kijken hoeveel geld volgend jaar ervoor gaat sparen.
 
Johan":13r9zs0z said:
Ja, de SNK Neo 29 zijn moeilijk te krijgen. Maar voor twee tegelijk, misschien voor een leuke redelijke prijs. Moet nog kijken hoeveel geld volgend jaar ervoor gaat sparen.
Ik denk dat je voor twee Neo 29 cabs ook wel een rib apart kan houden, naast geld. Of een nier.

:mrgreen:
 
Rklok had er 1. Maar volgens mij moet je die bij hem reserveren. En dan ben je een keer aan de beurt als hij er 1 heeft.

Shadaloo weet ik niet of die ze heeft.

Maar deze zag ik laatst: For sale : SNK NEO Candy 25 cabinet € 1695,-
dussssssssssss, als je er 2 wil. 3000,- euro minimaal?
 
Zat al over 3000 euro te denken, ga er niet meer voor uitgeven voor 2 SNK Neo 29 cabs. Moet wel wezenlijk voor mij zijn anders word het volgend jaar niet haalbaar boven de 3000 euro. Misschien word op mijn 45ste verjaardag een unieke belevenis. Voor die tijd, flink wat MVS spellen scoren anders is het niet de moeite waard.

Zal volgend jaar erover hebben met Ronnie, is alweer een tijd geleden dat ik hem zag.
 
Chris (Shadaloo) kun je ook vragen. tegen die tijd.
Dan heb je 2 importeurs. Wie weet. krijg je het dan sneller geregeld
 
Back
Top