What's new
Nozomi - Japanese Video Arcade Heaven

Welkom bij Nozomi! Hou je van arcade, shmups, candy cabs, racing cabinets, rhythm, puzzle, maffe of fighting games? Maak gratis een account aan en praat mee met andere liefhebbers over games, hardware, events, repairs, imports en alles wat de arcade community bijzonder maakt.

NeoGeo mvs1fz ombouwen tot console

Marcel1980

Button Masher
Ik heb een mvs1fz kunnen kopen voor heel weinig.
De verkoper garandeerde mij dat die het doet maar ik kon hem niet getest zien omdat hij geen jamma kast meer heeft... Op het moederbord is geen schade te zien en de batterij ziet er ook goed uit.
Maar ik wil hem testen om te kijken of die het doet. Nu heb ik 2 opties. Ik ga van deze moederbord direct een console maken of ik kijk op dit forum of er iemand in utrecht woont waar ik hem eventueel even kan testen. Iemand? Pretty please?
 
Er is vast wel iemand die je wil helpen op forum, maar stel je eerst even voor in het topic "even voorstellen" :)
Welkom en succes!
 
Nu ik de moederbord niet heb kunnen testen ben ik maar meteen over gestapt naar het maken van console. Ik heb alleen een beetje hulp nodig met het vinden van een paar kleine dingen op het moeder bord.

Ik volg de turtorials van jamma-nation. Die zijn duidelijk en makkelijk te volgen.

- Wat ik als allereerst doe is de voeding. De +5 volt mod.
- Daarna ga ik voor het beeld en audio via een sscart aansluiting. (Dan kan ik zien dat/of die het doet.)
- Dan de batterij vervangen
- Als allerlaatst de controller poorten maken.

Ik denk dat dit de beste volgorde is. Ik heb nog wel een paar vraagjes waar ik sommige dingen vandaan kan trekken op moederbord. Ik trek veel van de onderkant af omdat ik de bovenkant graag schoon hou.

- Waar sluit ik de voeding (5volt/3amp) op aan op jet moederbord? Ik kan dat nergens vinden op internet.
- Wat is een goed punt voor de audio L & R?
- Wat is een goed punt voor de Ground aansluiting?
 
Op de edge connector komen (oa) 5V en 12V binnen, gaat het geluid eruit en daar zijn ook ground punten, maar mss snap ik snap het probleem niet?
 
Even een foto van de onderkant van de mb. Dan kan de foto's vergelijken.

10db948e8f4ed7a8c4896011fec63af9.jpg
 
Gewoon een EDGE/JAMMA connector gebruiken?
Dan blijft de JAMMA connector op het bord vrij van soldeer punten?

Eigenlijk een zelf gemaakte "supergun", werkt prima hier en ik kan MVS bord zo wisselen.

Ligt natuurlijk hoe je het wilt gaan consolizen...
Ik heb mijn 2 slotter IN een MDF behuizing gemaakt, zodat ik voeding + hdmi scaler erin kon bouwen.
Bij de mvs1fz gaat dat wat lastiger gezien de opbouw. Je zou natuurlijk ook gewoon een losse "supergun" kunnen maken. Dan kan je naast de mvs1fz ook alle andere JAMMA PCB games aansluiten...
 
Back
Top