What's new
Nozomi - Japanese Video Arcade Heaven

Welkom bij Nozomi! Hou je van arcade, shmups, candy cabs, racing cabinets, rhythm, puzzle, maffe of fighting games? Maak gratis een account aan en praat mee met andere liefhebbers over games, hardware, events, repairs, imports en alles wat de arcade community bijzonder maakt.

Jig's Arcade | HOTD3 / Star Wars pinball

  • Thread starter Thread starter Anonymous
  • Start date Start date
Allrighty, heb een bus met laadklep gehuurd en kan zaterdag de twin al halen. En dan vervolgens de eenei-ige tweeling operatief splitsen in de garage en een strikje eromheen voor Psykick en mezelf :)
 
Wie krijgt de coin tower? ;-) Daar is er normaal gesproken maar één van. In de coin tower zitten ook de test,service,degauss en de volumeregeling.

Hasan heeft vast nog wel ergens een VTS credit bordje liggen. Of misschien een hele coin tower ;-)
 
Geen idee, betwijfel of een van ons 2en de coinbox boeiend vind (ik niet in ieder geval), zolang we wat kunnen fixen met een credit boardje komt t vast goed.
Zelfde geldt denk ik voor de psu, ik heb geen idee of een twin 1 stekker heeft of 2, zou mij niks verbazen als de 2e cab power pakt van de eerste, dus dan moet de 2e een eigen psu krijgen als ze los gaan.

There's 1 way to find out :)

Had er overigens nog niet bij stilgestaan, goede tip ^^
 
Neuh, voeding zit wel goed. Iedere cab heeft een eigen PSU. Het is alleen het credit bordje dat wordt gedeeld. Maar ja, die zijn voor een habbekrats te krijgen. Schroef je gewoon ergens aan de cab vast ;-) Ben ik nu toevallig ook aan het doen met mijn afterburner climax. Coin tower neemt veel te veel plek in ;-)
 
Initial D is binnen, ging eigenlijk verrassend makkelijk.
Was letterlijk mobo swap (en dimm en gdrom), aansluiten, card reader uitzetten en op 1 player in de config zetten, en gaan met dat ding.
Shiften werkt niet, had al gevonden dat er 3 wires anders lopen t.o.v. Crazy Taxi voor de shifter. De down shift changed nu views, en up doet niks. Vind t wel best eigenlijk.

Spel bevalt me wel, daar ga ik me wel mee vermaken denk ik.

(ja Cage, ik heb eindelijk door hoe ik een foto draai op imageshack :P)

 
Allrighty...long story short

hele, hele, hele gave game. Alleen zonder card reader wordt je toch heel beperkt.
Je kan dan namelijk niks tunen (en niet opslaan, maar dat is logisch).
Wat ik heb begrepen is dat elke x keer dat je je game saved op je ID card, je zo nu en dan naar de tuning shop kunt om parts te kopen.
Zonder cardreader kan dat dus niet, en kom je dus nooit in de tuning shop...en wordt het een heel standaard racer waar je eigenlijk sommige races niet kunt doen of winnen omdat je je car niet kan upgraden.

Desalniettemin, as said, hele gave game :D
 
Ik had al gekeken op het internet, maar toen ik de prijzen zag van die cardreaders..........was ik heel snel genezen ^^
 
Zo, de scud staat in de garage, even wat quick iphone pics:





Ik heb m zojuist voor ik hem ophaalde als master/slave zien spelen, ik krijg nu alleen de slave niet gevonden. (heb netjes de RX aan de TX verbonden en omgekeerd, tussen de kasten).

Dat is best kut, want nou krijg ik de 2e kast niet op Single gezet om ze te ont-twinnen ^^
Ik kan de 1e kast prima op single zetten, maar de 2e moet eerst gevonden worden omdat die op slave staat voordat ik daar iets in het menu kan doen.

Iemand suggesties?
 
Ligt het nou aan mij of zien ze er echt super uit :D
Ik zak even aan Pascal vragen hoe of wat, die heeft wat meer met die kasten zitten klooien.
 
Ze zien er vrij goed uit, art is vrij goed (alleen op de beide stoelen een stukje decal weg, er missen wat kleine dingen zoals een paar dopjes die op de seats horen, wat peuken-burn op die plaat boven t stuur, dat soort meuk). Maar al met al zijn ze zeker netjes. Monitoren zijn erg goed, controls doen het goed, Force feedback doet het goed en is lekker krachtig, shifters werken.
De ene kast heeft problemen met de speakers in de stoel (allicht draaidje los, BGM geeft ook geen enkel effect in het service menu), bij de andere zit er een kraak in de speakers in de stoel (vooral bij een bas, dus speakers kaduuk).

Alleen vrij vuil en veel stof ^^ dus ik ga ze zo even zoals de belgen het zouden zeggen 'proper' maken :)
Daarna uitzoeken hoe ik ze beiden op Single krijg (desnoods allebei de mobo's even in de linker kast om ze op Single te zetten).
Dan kijken of ik iets aan de defectjes kan doen, en dan uitzoeken wat we gaan missen als we de kasten splitsen (voorlopig mist de rechtse kast in dat geval een PSU, aangezien die hem toch van de linker blijkt te pakken, er zit wel ruimte voor een eigen psu, tevens moeten we voor de kast die de coin tower niet krijgt een credit boardje fixen).
 
Allrighty, master/slave 'probleem' opgelost.
Tijdens het vervoer was de kabel in de connector op 1 van de 2 op het mobo losgetrild. Vastgezet en fijn om te zien dat de comm baords het prima doen en ik ze op master/slave alsmede single/single kan zetten.
 
Nieuw probleem, cab 2 heeft ineens borked graphics.
Settings scherm is prima, de intro en scud race scherm is prima, de select schermen zijn prima, maar zo gauw er auto's en scenery in beeld komen is de scenery weg/hele vlakken/lelijk.

Kabeltje, of is er iets voor mijn neus overleden? ^^
 
Check alle voltages, en controleer of de boards goed op elkaar aansluiten. Dit is een ROM probleem. Model 3 heeft toch een los, wat kleiner, rombordje? Gewoon even lostrekken en weer bevestigen. Zal wel door transport komen, gok ik.
 
Cageman":24y066xk said:
Check alle voltages, en controleer of de boards goed op elkaar aansluiten.

niet zo ingewikkeld doen he! :mrgreen:

ff piccies ter illustratie:







Moet inderdaad bij transport iets losgetrild zijn, zal zo even kijken, rom board zit gewoon in de 'cage' toch, op het mobo?
 
Ja. Cage openmaken, bovenste PCB is het ROM bord. Misschien gewoon even aandrukken, en anders even helemaal eraf, en terug erop. Check wel even; ze zitten vaak vastgeschroefd aan de middelste PCB ;-)

Ik kan anders straks wel even langsdroppen om even snel mee te kijken, als je wilt?
 
Back
Top