What's new
Nozomi - Japanese Video Arcade Heaven

Welkom bij Nozomi! Hou je van arcade, shmups, candy cabs, racing cabinets, rhythm, puzzle, maffe of fighting games? Maak gratis een account aan en praat mee met andere liefhebbers over games, hardware, events, repairs, imports en alles wat de arcade community bijzonder maakt.

japanse games op europese ps2

Ik zelf heb de Matrix Infinity 1.38 chip en ik ben er tevreden over. Het schijnt wel dat de nieuwe chips voor de Slimline duurder zijn dan de oudere chips voor het oude model. Enige nadeel die ik met mijn chip heb ondervonden, is dat als je na een tijd intensief imports er op draaide en je wil een PAL game spelen, hij dan een 'Disc Error' aan geeft. Dit is zoweer verholpen door opnieuw op te starten.

Laat die Swap Disc zitten, ken mensen die er alleen maar trammelant mee hebben. Ook is het verstandig om alleen echte import titels te draaien op je gemodde PS2. Van CD-R's wordt de lens namelijk niet bepaalt vrolijk van. Probleem is dat je wel 10 á 20 keer je PS2 op moet starten als je CD-R/bootleg game werkt. Ga er niet van uit hoor dat je het doet maar een gewaarschuwt persoon telt voor twee.

Wordt trouwens weer eens tijd dat ik wat PS2 NTSC-J games ga kopen...
 
R-Type":3phft7ml said:
Gewoon ombouwen als je de mogelijkheid hebt. Sony consoles zijn heel modchip friendly. Mijn PSX is ook zo'n kleine 10 jaar geleden omgebouwd, speelt alles zonder ouwehoeren af. Met de Ps2 is dit hetzelfde geval.

De hz output wordt ook softwarematig geregeld bij PS consoles, dus een JP import zal gewoon 60hz draaien op een PAL console.

Persoonlijk ben ik minder fan van ombouwen met de Ps consoles, want de lens houdt er soms snel mee op en dan heb je een stuk schroot.

De optie waar nog niet naar gekeken is, is trwouens een ntsc j Ps 3 aanschaffen.
 
Back
Top